UÇAR BAHÇELİ'YE SEYHAN'I SÖZ VERDİ

UÇAR BAHÇELİ'YE SEYHAN'I SÖZ VERDİ

Uçar Bahçeli’ye Seyhan’ı söz verdiMilliyetçi Hareket Partisi Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Şehmus Uçar, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

 
 

 

ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Türkiye'nin en erken yola çıkan ve başarılı saha çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Şehmus Uçar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Seyhan'da sürdürdüğü çalışmalar ve Seyhan'a dair projeleri hakkında bilgilendirmede bulunan Uçar, "Allah'ın izni, sizlerin takdiri, Seyhanlı vatandaşlarımızın tercihleri ile Seyhan Belediye Başkanı olduğumda Seyhan'da yeni bir dönem başlayacak" diyerek projelerin içeriğini MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye aktardı.

 

"HER İNSANIMIZI AZİZ BİLİYORUZ"

Seyhan'ın Adana'nın en gözde ilçelerinden bir tanesi olmakla birlikte Türkiye'nin birçok ilinden daha fazla nüfusa sahip olduğunu belirten Uçar, Seyhan'da saha çalışması sürdürürken Milliyetçi Ülkücü Hareket'in birleştirici, bütünleştirici dili ve tavrıyla hareket ettiğini belirtirken, "Her insanımızı aziz biliyor, her kesimden vatandaşımızı kucaklıyoruz" dedi.

Ziyaret sonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Uçar'ın çalışmalarını takdir ettiğini söyleyerek başarılar diledi.